czwartek, 11 lutego 2016

Tancerka Rozalia z różą...


...to zadośćuczynienie za to, że z powodu choroby nie mogłam pojechać na wycieczkę do Krakowa.
Moja córka pojechała i przywiozła mi tego ślicznego aniołka. Być w Krakowie i nie nabyć aniołka to jest po prostu niemożliwe;-)

5 komentarzy:

 1. Pani Antonino, zgadzam sie zupelnie! Tancerka z Roza powinna to wyngarodzic. Jak przyjade w tym roku, to musze zobaczyc cala kolekcje. Widzialam jej czesc pare lat temu, a mysle ze od tego czasu wiele aniolow do niej przybylo. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Soniu, dziękuję Ci za wizytę i naturalnie serdecznie zapraszam do oglądania kolekcji w realu, a tak nawiasem mówiąc fascynujące jest to, że ja siedzę sobie w domu, zamieszczam zdjęcia, a Ty na drugim końcu świata możesz to za chwilę zobaczyć. Serdecznie pozdrawiam Ciebie i Twoją Rodzinę i jeszcze raz zapraszam do odwiedzin na blogu i w realu:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ayırma Medyum
  Medyum Büyüsü, Aşk Büyüsü, Bağlama Büyüsü Bunlar Medyum Esat Resmi Site Katologlarıdır.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wspaniała kolekcja! Ja kolekcjonuję elementy z gwiezdnych wojen, figurki, monety, komiksy :) Lubię kolekcjonować różne elementy, dbanie o moją kolekcję sprawa mi niesamowitą przyjemność.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za wszystkie miłe komentarze, moja kolekcja przypomina mi miłe chwile ,bo każdy anioł to jakieś ciekawe miejsce albo ktoś mi bliski😇

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny na moim blogu i wszystkie miłe komentarze :-)